Polski  English  Française  Deutsch  |   Русский

[P.16]

Paleta stalowa na regały do 1500kg

wym. 1200 x 800 x 150 [mm], waga:14,6 kg

Palety stalowe z naszej oferty zostały zaprojektowane do przenoszenia dużych, ciężkich ładunków w branży spożywczej i medycznej. Są to stalowe palety gniazdowalne, wyposażone w dwa otwory po obu stronach słupka palet. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest podniesienie widłami dowolnej części słupka, a gniazdowanie znacząco zmniejsza przestrzeń zajmowaną przez składowane palety.

Gniazdowanie znacząco zwiększa bezpieczeństwo na regałach wysokiego składowania, a dodatkowym atutem stalowych palet na regały jest to, że są wyposażone w niełamliwe ścianki, które bardzo łatwo jest wyprostować w przypadku zagięcia. Ponadto wszystkie krawędzie zostały pozbawione ostrych krawędzi dzięki felcowaniu pod kątem 180 stopni.

Sprzedaż stalowych palet

Oferowane przez nas palety wykonano w całości z odtłuszczonej blachy stalowej ocynkowanej. Są one przeznaczone do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym bez bezpośredniego kontaktu z żywnością i nieopakowanymi medykamentami (posiadają atest higieniczny PZH), a w przypadku pomalowania proszkowego nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Sprzedaż palet odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej, przez którą można w wygodny sposób złożyć zamówienie – wystarczy wypełnić formularz, podając niezbędne dane i określając, pod jaki adres mają zostać dostarczone zamówione palety. Na stronie można się także zapoznać z aktualnym cennikiem, obejmującym nasz pełny asortyment.

Ceny palet stalowych

Ceny stalowych palet wahają się w zależności od tego, na jakie opcje dodatkowe zdecyduje się Klient, jak również są zależne od liczby zamawianych palet. Im wyższe zamówienie, tym niższą cenę za pojedynczą paletę proponujemy. Należy pamiętać, że kwoty podane poniżej dotyczą wyłącznie palet z blachy stalowej ocynkowanej.

Cena za ocynkowane palety stalowe na regały z naszej oferty wynosi odpowiednio: 130 złotych/sztukę w przypadku zamówień od 1 do 10 egzemplarzy, 120 zł/sztukę dla zamówień od 11-50 egzemplarzy, 110 zł dla zamówień od 51-200 egzemplarzy i 105 zł dla Klientów zamawiających ponad 200 egzemplarzy.

Zalety stalowych palet

Najważniejsze zalety palet stalowych naszej produkcji to wysoka, ponadprzeciętna trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i całkowita niepalność. Ponadto z uwagi na niewielką wagę stalowe palety są łatwe i tanie w transporcie, a dodatkowo doskonale nadają się do składowania w postaci słupków – na słupek o wysokości 240 cm składa się aż 50 palet.

  • zwiększa BEZPIECZEŃSTWO pracy w magazynach wysokiego składowania
  • zmniejsza KOSZTY TRANSPORTU pustych palet zwrotnych
  • jest TRWALSZA od palet drewnianych NIEPALNA, ANTYSTATYCZNA,z PEŁNYM BLATEM, i z ATESTEM HIGIENICZNYM PZH dla przemysłu spożywczego lub malowana proszkowo do KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ

Cennik detaliczny palet (netto) na rok 2018